Wizyty

JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY?

 • Współpraca z ułożeniem indywidualnego jadłospisu lub bazy przepisów
 • Współpraca bez jadłospisu
 1. Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Wykonamy profesjonalną analizę składu ciała – szczegóły w dalszej części. Wspólnie ustalimy cele oraz plan, który pomoże Ci je realizować. Wiedz, że nie oceniam i nie krytykuję – jestem po to, żeby Ci pomóc. Pierwsza konsultacja trwa 60-75 minut.

 2. Wszystkie materiały takie jak jadłospis/ baza przepisów, zalecenia i wskazówki dietetyczne, dodatkowe materiały edukacyjne wysyłam mailowo w formie pliku PDF mailowo – do 7 dni roboczych od dnia konsultacji. Jadłospis można również odebrać osobiście w gabinecie po uprzednim umówieniu się.

 3. Po 2 tygodniach spotykamy się na konsultacji kontrolnej. Celem konsultacji kontrolnych nie jest tylko chwalenie się postępami. Porozmawiamy o wprowadzanych zmianach – o tym jakie korzyści Ci przynoszą, a jeśli pojawią się trudności – poszukamy przyczyn i nowych rozwiązań. Wykonamy profesjonalną analizę składu ciała. Zaplanujemy kolejne kroki, zgodnie z Twoimi bieżącymi potrzebami. Jeśli będzie taka potrzeba zmodyfikujemy jadłospis. Konsultacje kontrolne trwają 30-45 minut.

 4. Kolejne wizyty kontrolne odbywają się co około 2 tygodnie – te spotkania dają nam przestrzeń na edukację żywieniową. Poruszamy tematy, które są dla Ciebie ważne i pomocne w zmianie Twoich nawyków żywieniowych. Na życzenie ułożę nowy jadłospis lub bazę przepisów.

 5. Pomiędzy konsultacjami jestem do Twojej dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną.

 6. Współpraca trwa tak długo jak będziesz tego potrzebowaćmoże to być kilka tygodni lub kilka miesięcy. Ważne, żeby iść w swoim tempie – zmiany to nie sprint, a maraton.

JADŁOSPIS

W pełni skomponowana dieta zgodna z Twoimi preferencjami. Można je stosować cyklicznie – nie ma konieczności  zakupu nowych jadłospisów co wizytę. Co zawiera?

 • Tygodniowy plan posiłków – skrót na lodówkę
 • Dokładne przepisy z gramaturą produktów i miarami domowymi
 • Wskazówki dietetyka do wielu posiłków, aby móc samodzielnie je zmodyfikować
 • Wartość odżywczą każdego posiłku
 • Listę zakupów

 

BAZA PRZEPISÓW

To propozycje pełnowartościowych posiłków, z których możesz samodzielnie skomponować sobie menu. Co zawiera?

 • Listę posiłków wg rodzaju dania, np.: śniadania, obiady, przekąski, kolacje
 • Dokładne przepisy z gramaturą produktów i miarami domowymi
 • Wskazówki dietetyka do wielu posiłków, aby móc samodzielnie je zmodyfikować
 • Wartość odżywczą każdego posiłku
 • Listę zakupów

Jadłospisy oraz bazy przepisów  układam dla każdej osoby indywidualnie zgodnie z potrzebami zdrowotnymi i preferencjami, nie korzystam z gotowych szablonów. Posiłki są proste i smaczne, dodaję różne wskazówki dzięki czemu można je dopasować do swojego trybu życia i różnych niespodziewanych sytuacji. 

Jadłospis/ bazę przepisów wraz z zaleceniami i materiałami dodatkowymi wysyłam w formie pliku PDF mailowo – do 7 dni roboczych. Materiały można również odebrać osobiście w gabinecie.